اردوی دانش آموزی در محل اردوگاه مخابرات

اردوگاه مخابرات چهارشنبه 12 اردیبهشت 97


ادامه مطلب...

اردوی اردوگاه کمالوند +4 اسفند 95

کارگاه آشنایی با محیط زیست

به همت انجمن محیط زیست مرکز وبا هماهنگی اداره کل محیط زیست استان، دو نفر از کارشناسان محیط زیست استان امروز 17 آبان در مرکز حاضر شده و دانش اموزان را با محیط زیست استان،حیات وحش آن و روش های حفاظت از محیط زیست آشنا نمودند و به سؤالات دانش اموزان در این زمینه پاسخ گفتند.

المپیاد دانش آموزی

مراسم افتتاحیه المپیاد درون مدرسه ای امروز یکشنبه  نهم آبان ماه در محوطه آموزشگاه برگزار گردید.در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران تیم های شرکت کننده به رژه پرداختند، سپس تعدادی از دانش آموزان به اجرای نمایش هنرهای رزمی پرداختند.


ادامه مطلب...

جشن سپاس معلم

به مناسبت گرامیداشت هفته معلم و سالروز شهادت استاد مطهری،با همیاری دانش آموزان صبح امروز دوازدهم اردیبهشت ماه در کلاس های درس از معلمین مرکز قدردانی به عمل آمد.


ادامه مطلب...

بازارچه کاروفناوری پایه هشتم و نهم

اردوی مخابرات

 

 

 

جشن میلاد مولی الموحدین حضرت علی (ع)

مراسم جشن میلاد حضرت علی(ع)

در این مراسم دانش آموزان به اجرای برنامه های مختلفی از جمله شعر و مولودی خوانی، برگزاری مسابقه و اهدای جوایز به دانش آموزانی که نامشان علی بود بود پرداختند.در این مراسم همچنین از نفرات برتر مسابقات قرآنی و آزمون های سمپاد تقدیر به عمل آمد.


ادامه مطلب...

جشن سپاس والدین

به مناسبت ولادت باسعادت حضرت امام علی(ع) وروز پدر مراسم جشنی با عنوان سپاس والدین با حضور دانش اموزان پایه هفتم و اولیای محترم  ایشان روز سه شنبه 31 فروردین ماه در مرکز برگزار گردید.این مراسم با همت آقای ابراهیم سپهونددبیر مطالعات اجتماعی مرکز و دانش آموزان پایه هفتم مرکز برگزار گردید.لازم به ذکر است کلیه برنامه های آمادگی و اجرا توسط دانش اموزان انجام گرفت.

 


ادامه مطلب...

نفرات برتر جشنواره نوجوان خوارزمی