مراسم عزاداری و توزیع نذری دانش آموزان به مناسبت ۲۸ صفر

انتخابات شورای دانش آموزی

همزمان با سراسر کشور دانش آموزان مرکز شهید بهشتی امروز سه شنبه اول آبان ماه در انتخابات شورای دانش آموزی شرکت نموده و به کاندیداهای مورد نظر خود رأی دادند. پس از پایان رأی گیری،کار شمارش آرا انجام گرفت و درر پایان دانش آموزان زیر به ترتیب حائز اکثریت آرا شده و به عضویت شورای دانش آموزشی مرکز درآمدند.ضمن تبریک به این عزیزان موفقیت روزافزون ایشان را در تمامی مراحل زندگی خواستاریم.

اردوی دانش آموزی در محل اردوگاه مخابرات

اردوگاه مخابرات چهارشنبه 12 اردیبهشت 97


ادامه مطلب...

اعضای شورای دانش آموزی مرکز

پس از پایان رأی گیری از دانش آموزان و شمارش آرا دانش آموزان ذیل با کسب اکثریت آرا به عضویت شورای دانش آموزی مرکز درآمدند. انتخاب این عزیزان را به ایشان تبریک عرض می نماییم.

برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی

کسب رتبه سوم جشنواره نوجوان خوارزمی

درسومین دوره جشنواره علمی پژوهشی نوجوان خوارزمی ویژه دانش آموزان دوره متوسطه اول از سراسر کشور در مشهدمقدس و در رشته پژوهش، دانش آموز سینا امیری از دبیرستان دوره اول استعدادهای درخشان شهید بهشتی خرم آباد موفق به کسب رتبه سوم این جشنواره گردید. این موفقیت را به وی و خانواده ایشان و دبیران و دانش آموزان مرکز تبریک عرض می نماییم.

 

رتبه های برتر سال تحصیلی 96-95

رتبه های برتر پایه هفتم

رتبه های برتر پایه هشتم

رتبه های برتر پایه نهم

اسامی منتخبین انتخابات شورای دانش آموزی

پس از پایان رأی گیری کار شمارش آرا توسط هیأت اجرایی انجام گرفت و درپایان دانش اموزان زیر به ترتیب حائز اکثریت آرا شدند و به عضویت شورای دانش آموزی درآمدند.

1-محمد امین بساک

2- محمد فلاح نژاد

3- محمد رشیدی

4- محمد بیرانوند

5- علیرضا شاکرمی

6- آرمین بیرانوند

7- محمدحسین عیدی

8-صدرا ابراهیمی

9- نیما شریعتی

10- نیما شیخی

11- احمدرضا قمری پور

انتخابات شورای دانش آموزی

صبح امروز سوم آبان ماه،همزمان با سراسر کشور انتخابات شورای دانش آموزی در مرکز برگزار گردید.دانش آموزان با شور واشتیاقی که از چندروز قبل آغازشده بود با شکوه فراوان در این انتخابات به کاندیداهای مورد نظر خود رأی دادند تا در امور دبیرستان سهیم باشند.در حین برگزاری انتخابات آقایان بهمنیان،مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 خرم آباد،مؤمنی،مسؤل فرهنگی هنری اداره کل آموزش و پرورش استان و هیأت همراه از روند برگزاری انتخابات در آموزشگاه بازدید به عمل آوردند

.