کارگاه آموزشی مهارتی دانش آموزان پایه نهم

حضور دانش آموزان پایه نهم در کارگاه آموزشی مهارتی ،هدایت تحصیلی و روش های پیشگیری از آسیب های اجتماعی در محل دبیرستان دوره دوم

با حضور جناب آقای دکتر فاضل از اساتید روانشناسی ومشاوره دانشگاه علامه طباطبایی تهران، سه شنبه ۱۳ آذر ماه

بازید دانش آموزان از کارخانه شیر خرم آباد

بازدید علمی انجمن شیمی آموزشگاه و کلاس ۸۰۱ از کارخانه شیر پگاه لرستان، یکشنبه ۱۱ آذر ۹۷

مراسم افتتاحیه المپیاد درون مدرسه ای

مراسم عزاداری و توزیع نذری دانش آموزان به مناسبت ۲۸ صفر

انتخابات شورای دانش آموزی

همزمان با سراسر کشور دانش آموزان مرکز شهید بهشتی امروز سه شنبه اول آبان ماه در انتخابات شورای دانش آموزی شرکت نموده و به کاندیداهای مورد نظر خود رأی دادند. پس از پایان رأی گیری،کار شمارش آرا انجام گرفت و درر پایان دانش آموزان زیر به ترتیب حائز اکثریت آرا شده و به عضویت شورای دانش آموزشی مرکز درآمدند.ضمن تبریک به این عزیزان موفقیت روزافزون ایشان را در تمامی مراحل زندگی خواستاریم.

اردوی دانش آموزی در محل اردوگاه مخابرات

اردوگاه مخابرات چهارشنبه 12 اردیبهشت 97


ادامه مطلب...

اعضای شورای دانش آموزی مرکز

پس از پایان رأی گیری از دانش آموزان و شمارش آرا دانش آموزان ذیل با کسب اکثریت آرا به عضویت شورای دانش آموزی مرکز درآمدند. انتخاب این عزیزان را به ایشان تبریک عرض می نماییم.

برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی

کسب رتبه سوم جشنواره نوجوان خوارزمی

درسومین دوره جشنواره علمی پژوهشی نوجوان خوارزمی ویژه دانش آموزان دوره متوسطه اول از سراسر کشور در مشهدمقدس و در رشته پژوهش، دانش آموز سینا امیری از دبیرستان دوره اول استعدادهای درخشان شهید بهشتی خرم آباد موفق به کسب رتبه سوم این جشنواره گردید. این موفقیت را به وی و خانواده ایشان و دبیران و دانش آموزان مرکز تبریک عرض می نماییم.