المپیاد ورزشی دانش آموزان مدارس سمپاد

در اولین دوره المپیاد ورزشی دانش آموزان مدارس استعدادهای درخشان استان لرستان(یادواره شهدای مدافع حرم)،که روز های هشتم و نهم شهریور ماه در سالن ورزشی پادگان امام حسین(ع) برگزار شد،تیم های فوتسال و والیبال دبیرستان دوره اول استعدادهای درخشان شهید بهشتی خرم آباد موفق به کسب مقام اول این رقابت ها شدند.

در رشته فوتسال تیم مرکز با کسب سه پیروزی و با 9 امتیاز مقام اول و تیم های شهید بهشتی دورود و  الیگودرز مقام های دوم و سوم را کسب نمودند.

در رشته والیبال نیز پس از تیم شهید بهشتی خرم آباد تیم های شهید بهشتی بروجرد و الیگودرز مقام های دوم و سوم را کسب نمودند. این موفقیت را به بازیکنان و مربیان این تیمها همچنین کلیه دانش اموزان  مرکز تبریک می گوییم.

درخشش وزنه برداران مرکز در مسابقات منطقه ای

 

تیم وزنه برداری دانش آموزی مرکز با کسب 4 مدال طلا و 2 مدال نقره در مسابقات وزنه برداری آموزشگاهی در سطح منطقه به مقام قهرمانی رسید. این قهرمانی را به تک تک این عزیزان و کلیه دانش آموزان و مربیان مرکزتبریک می گوییم.

قهرمانی تیم هندبال مرکز در مسابقات منطقه ای

 

تیم هندبال دانش آموزی مرکز در مسابقات هندبال آموزشگاهی در سطح منطقه با اقتدار کامل و با گذر از سد تمامی تیم ها به مقام قهرمانی رسید. این قهرمانی را به تک تک بازیکنان و کلیه دانش اموزآن و مربیان مرکز تبریک می گوییم.